AktualnościKulturaNa luziePiaseczno

Muzyka, światła, pirotechnika – 10 jubileuszowy Housepital

Muzyka, światła, pirotechnika, ogień i zabawa! – Tutaj leczymy ludzi muzyką – to hasło od początku towarzyszy największemu piaseczyńskiemu eventowi muzyki klubowej – Housepital, który w tym roku obchodził swój dziesiąty jubileusz! Na scenie w rolę lekarzy, mających receptę na świetną sobotnią imprezę wcieli się: Gromee, Martin Rosa, 2sher, Exation, Mike & Laurent. Poza muzyką było wiele atrakcji: efekty specjalne, robot, tancerki, czy strefa food truckowa.

Na piaseczyńskim Rynku wszyscy bawili się świetnie, od tych najmłodszych po tych najstarszych. Wiele podziękowania należą się Martinowi Rosie za dopięcie każdego szczegółu show, co przełożyło się na niezapomnianą sobotnią imprezę. Ja jej na pewno nie zapomnę! Dzięki Marcin, że kolejny raz mogłem brać udział w tym evencie!

Zapraszam na fotorelację z wydarzenia. Zrobiłem 150 zdjęć i dokonałem ostrej selekcji do 35 zdjęć (wszystkie zdjęcia na naszych facebookowych profilach – Wirtualnego Piaseczna). Mam nadzieję, że przybliżą one wam gorącą atmosferę jubileuszowego 10 Housepitalu!

foto: Mike & Laurent
foto: Exation
foto: 2sher
foto: tancerki
foto: Martin Rosa, gospodarz Housepitalu
foto: Martin Rosa
foto: Martin Rosa
foto: Gromee wraz z zespołem
foto: Gromee
foto: Gromee
foto: Gromee
foto: Gromee z zespołem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *