AktualnościKulturaPiasecznoWkrótce

Teściowa zaśpiewa na Scenie w Józefosławiu

Od jednorazowej przygody do kariery muzycznej. Beata Łubczonek i Marcin Milanowicz, czyli zięć i teściowa to dość nietypowy duet, łamiący wszystkie stereotypy.

„Teściowa śpiewa” to piosenki przede wszystkim o Warszawie, ale również o aktualnych trendach i zjawiskach, które artystka komentuje w charakterystyczny dla siebie, ironiczny i zabawny sposób.

Wszystko zaczęło się od utworu „Warszawski słoik„, którą Pani Beata stworzyła wraz z zięciem jako autorską propozycję na warszawski szlagier na konkurs organizowany przez Muzeum Powstania Warszawskiego. Przez sześć lat istnienia zespół koncertował intensywnie na warszawskich i polskich scenach takich jak: Pokój na Lato przy Muzeum Powstania Warszawskiego, Festiwal Grzesiuka, Warszawska Majówka, Festiwal Dwa Brzegi, Kazimiernikejszyn, Zacieralia i wielu innych.

Jeśli chcesz zdrowo się pośmiać i wyluzować oraz posłuchać „pierwszej w świecie rapującej teściowej” to zapraszamy na koncert 14 stycznia o 21.00. Na FB Centrum Kultury w Piasecznie będziemy transmitować koncert na żywo z Klubu Kultury w Józefosławiu.

Organizatorzy: Centrum Kultury w Piasecznie, Gmina Piaseczno

SCENA JÓZEFOSŁAW. TEŚCIOWA ŚPIEWA
14 stycznia (czwartek)
godz. 21:00
Klub Kultury w Józefosławiu, ul. Julianowska 67A
Transmisja – FB Centrum Kultury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *