AktualnościPiaseczno

Decyzja o zamknięciu cmentarzy. Duże straty lokalnych przedsiębiorców

W związku z decyzją o zamknięciu cmentarzy w dniach od 31 października do 02 listopada, przedsiębiorcy mogą liczyć na pomoc gminy Piaseczno! Umorzenie opłat, uzgodnienie innego miejsca sprzedaży lub wydłużenie czasu handlu na kolejne dni – to propozycje płynące z piaseczyńskiego magistratu.

– Każdy ze sprzedających może liczyć na pomoc ze strony miasta. Jeśli tylko wykupił miejsce na drodze zarządzanej przez gminę, to może liczyć na ulgi, lub na wydłużenie okresu handlu o kolejny weekend przy cmentarzu, lub przy innych drogach należących do gminy. Wszystkich Państwa zachęcam, aby wspierać lokalnych przedsiębiorców – apelował Daniel Putkiewicz, burmistrz miasta i gminy Piaseczno.

– Decyzja o zamknięciu cmentarzy została wydana za późno. Przedsiębiorcy w całym kraju, nasi lokalni również, zostali pozbawieni dochodu w kluczowych dla ich biznesu dniach.

Pomóżmy, kupmy chryzantemy i w ten sposób wesprzyjmy – dodawała Hanna Kułakowska-Michalak, I Zastępca burmistrza miasta i gminy Piaseczno.

Zachęcamy czytelników Wirtualnego Piaseczna do wspierania naszych lokalnych przedsiębiorców i kupowania pięknych kolorowych chryzantem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *