AktualnościLesznowolaNa luziePiaseczno

Zamknięte place zabaw i siłownie zewnętrzne

W związku z sytuacją epidemiologiczną Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno podjął decyzję o zamknięciu miejskich placów zabaw oraz siłowni zewnętrznych do odwołania. Podobną decyzję podjęto również w gminie Lesznowola, gdzie zakaz dostępu do placów zabaw i siłowni zewnętrznych obowiązuje od dnia 16 marca br.

Gmina Piaseczno zamyka swoje obiekty

Obiekty zostaną dziś zamknięte i odpowiednio oznakowane informacją o zakazie korzystania. Obiekty, których nie da się wydzielić i zamknąć zostaną otaśmowane i odpowiednio oznaczone.

Równolegle Burmistrz Daniel Putkiewicz wystąpił do służb sanitarnych z prośbą o zalecenia dla podmiotów prywatnych, aby także na prywatnych obiektach tego typu możliwe było podjęcie tych samych działań.

Gmina Lesznowola swoje obiekty zamknęła w dniu 16 marca br.

Z dniem 16 marca zarządzam zamknięcie do odwołania obiektów sportowo-rekreacyjnych, w tym: hal sportowych, stadionów, placów zabaw, boisk, siłowni zewnętrznych, streetworkoutów i skateparku. Powyższa decyzja podjęta jest w trosce o zdrowie dzieci, rodziców, opiekunów i nas wszystkich. Proszę o restrykcyjne przestrzeganie przedmiotowej decyzji, aby minimalizować rozprzestrzenianie się wirusa – apelował do mieszkańców gminy Lesznowola, Rafał Skorek, Dyrektor Centrum Sportu w Gminie Lesznowola.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *