AktualnościPowiat

Wspieramy naszych przyjaciół ze Smacznej Chaty

Chłopaków ze Smacznej Chaty poznałem kilka lat temu. W trakcie tych kilku lat, zrobiliśmy kilka fajnych akcji charytatywnych, które wsparły mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Dzisiaj chłopaki w związku z epidemią koronawirusa potrzebują naszej pomocy i pomocnej dłoni.

Część na pewno nas zna, ale niektórzy nawet o nas nie słyszeli, bo jesteśmy małym lokalnym biznesem, biznesem który istnieje dla Was i dzięki Wam.

Jesteśmy knajpą, w której w normalnym czasie jest gwarnie, radośnie i smacznie.

Wiecie, że jak tylko mogliśmy, to włączaliśmy się we  wszystkie lokalne akcje, bo zawsze wierzymy, że poczucie wspólnoty jest bardzo ważne i że dobro powraca ze zdwojoną siłą.

Teraz to my prosimy Ciebie o pomoc. Pomoc w przetrwaniu.

Teraz jest zupełnie inaczej, jest pusto i niestety zaczyna być smutno, przez troski o jutro. Jak wiecie, w trosce o nas wszystkich musieliśmy zawiesić naszą działalność, nie możemy Was gościć i wspólnie ucztować, i tak zwyczajnie po prostu zarabiać na opłaty. Przez to będzie nam niezwykle ciężko utrzymać się, płacić nasze wierzytelności, nie narażać innych na strach o jutro przez brak spłaty, bo jak wiecie, my współpracujemy tak samo z lokalnymi małymi przedsiębiorcami, którym też jest teraz niezwykle ciężko. Część z Was powie: Ale przecież możecie pracować na wynos. Tak, to prawda, ale uwierzcie nam, niestety nie sprawdza się to. Nie wiemy, czy wynika to ze strachu, czy innych względów, ale opcja dań na wynos nas nie utrzyma 🙁 rozumiemy to, ale też walczymy o przetrwanie.

Nieraz mówiliście, że idziecie do chłopaków i wierzymy, że po tym trudnym czasie, już niebawem, znowu będziecie mogli tak powiedzieć i razem będziemy świętować wygraną .Wiemy że po burzy zawsze wychodzi słońce. I że dzięki Wam po całym tym szaleństwie, dalej będziemy mogli Was gościć.

Dlatego wpadliśmy na pomysł zorganizowania „Wesołej biesiady po wygranej z wirusem”, (oczywiście obecnie nie możemy podać dokładnego terminu, kiedy to nastąpi, ale wszyscy wiemy, że w końcu wygramy tą nierówną walkę). Biesiadę, na której ugościmy Was ulubionymi smakołykami spod ręki Marcina i Krzyśka, osłodzimy życie delicjami Przemka, napoimy Waszą ulubioną lemoniadą, a i wina na pewno nie zabraknie To co teraz wpłacicie pozwoli nam przetrwać w tym okresie, a my jak tylko będziemy mogli, podziękujemy Wam tą wielką fetą, w czasie której każdemu osobiście będziemy mogli podziękować, wspólnie się cieszyć, że razem daliśmy Radę. Prosimy, pomóżcie utrzymać się na powierzchni Waszej Smacznej Chacie, bo to dla Was i dzięki Wam możemy istnieć. Wierzymy, ba, wiemy, że razem damy radę.

https://zrzutka.pl/k4kvdt

Wasze chłopaki

Marcin, Przemek i Krzysiek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *