AktualnościKsiążkaLesznowolaNa luzie

Marcepanowa miłość

Agnieszka Lis po raz kolejny świętuje premierę swojej książki – to już dwudziesta druga książka w biografii lesznowolskiej pisarki! Najnowsza książka, to swoista podróż w świat bohaterów, dla samej autorki, wręcz magiczna.

Nastoletni Norbert przeżywa swoje pierwsze zauroczenie. Uczuciu młodych przeciwni są rodzice, którzy mają własne, całkiem dorosłe animozje. Dla nastolatków jest to zatem czas szczególnie burzliwy, a zbliżające się wielkimi krokami święta i trudności w młodzieńczej komunikacji, niczego nie ułatwiają…

Czy magia świąt zadziała wśród ludzi, którzy różnią się prawie wszystkim?

Agnieszka Lis zabiera nas w świąteczna podróż po ludzkich charakterach i emocjach, kolejny raz udowadniając, że bohaterowie jej książek są tacy, jak my. Pełni skrajności i tajemnic do rozwikłania.

– Mam wielką nadzieję, że i dla Państwa lektura Marcepanowej miłości będzie przyjemnością – pisze sama autorka. A że jest to książka świąteczna to życzę Wam, by nadchodzące święta Bożego Narodzenia były dla Państwa radosne, pełne rodzinnego ciepła i miłości – życzę wszystkim swoim czytelnikom Agnieszka Lis.

Oczywiście zachęcam do lektury najnowszej książki, która okazała się nakładem Wydawnictwa Skarpa Warszawska.

Jeden komentarz do “Marcepanowa miłość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *