AktualnościGóra KalwariaKonstancin - JeziornaNa luzie

JANmagedon z rekordem !

W niedzielę na terenie OSP Kawęczynek odbył się wyjątkowy Bieg Charytatywny dla Jasia Gossa, który zbiera pieniądze na operacje wydłużenia nogi.

Dzięki wielkiemu zaangażowaniu społeczności lokalnych dwóch gmin: Konstancin-Jeziorna i Góra Kalwaria, udało się zebrać około 31 000 tysięcy złotych !

Spotkałem dzisiaj tylu wspaniałych ludzi, z tak gorącym sercem… Pomimo, że temperatura pokazuje sześć stopni… Tutaj na imprezie jest trzydzieści sześć ! Jest tutaj pełno atrakcji, pełno fantastycznych ludzi. Coś niesamowitego, mam nadzieję, że to powtórzymy ! – mówił o biegu charytatywnym, JANmagedon, Marcin Okuń.

Chcieliśmy bardzo podziękować wszystkim za przybycie i wsparcie Jaśka. Operacja jest jedyną szansą, żeby Jasiek mógł normalnie chodzić. Bardzo, bardzo dziękujemy – dziękował Jasiek wraz ze swoją ciocią.

Jesteśmy coraz bliżej operacji, która postawi Jaśka na nogi !

Pamiętajcie, że dalej możecie wspierać Jaśka, poprzez dobrowolne wpłaty na portalu zrzutka.pl, pod adresem:

www.zrzutka.pl/z/jangoss

Wielkie gratulacje za zaangażowanie w organizację imprezy dla: Renaty Mateńko (Sołtys Szymanowa), Natalii Goss, OSP Kawęczynek, Morsów z Piaseczna, Gminy Góra Kalwaria, Gminy Konstancin-Jeziorna i wszystkich, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Zapraszam na relacje wideo, która jest umieszczona na facebookowym profilu Wirtualnego Piaseczno.

Autor: Kamil Myszyński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *