AktualnościNa luziePiaseczno

Kwesty nie będzie, ale środki finansowe można wpłacać na konto bankowe

W tym roku, ze względu na pandemię i uzasadnioną ostrożność sanitarno-epidemiologiczną, listopadowa kwesta na cmentarzu parafialnym i komunalnym w Piasecznie nie może się odbyć w tradycyjnej formie.

Dlatego zachęcamy Państwa o wniesienie datków na cele statutowe Komitetu Renowacji Cmentarza Parafialnego w Piasecznie na numer rachunku:

PKO BP 56 1020 1169 0000 8802 0300 1898.

Każda złotówka ma znaczenie. Bo zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na dalsze renowacje historycznych nagrobków na Cmentarzu Parafialnym w Piasecznie.

Pod koniec września Społeczny Komitet Renowacji Cmentarza Parafialnego w Piasecznie poinformował o pracach renowacyjnych Pomnika A. Żaboklickiego oraz F. Matulewicza i K. Smorczewskiego.

Kilka zdjęć z pracowni konserwacji. Pomniki A.Żaboklickiego oraz F. Matulewicza i K. Smorczewskiego przechodzą procedury konserwatorskie. Prace prowadzone są z największą pieczołowitością i znawstwem rzemiosła kamieniarskiego – napisali na profilu facebookowym członkowie Społecznego Komitetu Renowacji Cmentarza Parafialnego w Piasecznie.

Fotografie: Społeczny Komitet Renowacji Cmentarza Parafialnego w Piasecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *