KulturaPiasecznoWkrótce

Józefest – Kulturalny Józefosław

We wrześniu Józefosław rozkwitnie kulturą. A to za sprawą nowego festiwalu plenerowego Józefest, który miejmy nadzieję na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń artystycznych okolicy.

Józefest w zamyśle ma być wydarzeniem cyklicznym, skierowanym do mieszkańców Józefosławia i okolic. Program festiwalu, stworzony został z myślą zarówno o starszych jak i młodszych odbiorcach, stąd poza koncertami nie zabraknie przedstawień dla dzieci.

4 września o godzinie 20.00 imprezę otworzy Mood Breakers Acoustic Band. „Zespół powstał z naszej wewnętrznej potrzeby obcowania z twórczością uwielbianych przez nas artystów” mówią członkowie zespołu wykonującego znane covery. Dwa dni później w niedzielę o 12.30, propozycja dla najmłodszych widzów. „Śmieciowy zawrót głowy” to nie tylko wspaniała, zabawa dla dzieci, ale również poetycka opowieść i edukacja ekologiczna. Na festiwalu nie zabraknie znanych gwiazd. 12 września gratka dla fanów rocka czyli legendarny już zespół Pudelsi. Natomiast 19 września wystąpi Czesław Mozil ze swoim muzycznym stand-up’em Czesław Śpiewa. Niesamowita osobowość sceniczna, humor i akordeon – z tego znamy najbardziej tego nietuzinkowego artystę.

Te i inne propozycje czekają na widzów na pierwszym i na pewno nie ostatnim Józefest we wrześniu.

JÓZEFEST

4-20 września 2020 r

Józefosław, Klub Kultury, ul. Julianowska 67A. (scena plenerowa)

Wstęp wolny

Wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym

Organizatorzy: Centrum Kultury w Piasecznie, Gmina Piaseczno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *