AktualnościLesznowolaNa luziePiaseczno

Zły cykl świateł w Kolonii Lesznowola

17 grudnia 2021 roku zakończono długo wyczekiwaną przebudowę skrzyżowania ulic Słonecznej i Postępu w miejscowości Kolonia Lesznowola. To na nim powstała zupełnie nowa sygnalizacja świetlna, która stała się wielkim problemem dla kierowców z trzech miejscowości: Bobrowiec, Władysławów i Wilcza Góra.

– W związku ze zgłaszanymi przez mieszkańców uwagami do funkcjonowania sygnalizatora lewoskrętu na skrzyżowaniu DW 721 (ul. Słoneczna) z DP 2841W (ul. Postępu) w miejscowości Kolonia Lesznowola, informuje Państwa, że kierowcy oczekujący na skręt w lewo w kierunku m.in. Bobrowca, Władysławowa i Wilczej Góry bardzo często oczekują na zielone światło przez okres, w którym kilkukrotnie zmienia się cykl świateł dla pozostałych kierunków ruchu. W związku z tym proszę o weryfikację ustawienia tego sygnalizatora, oraz informację o sposobie rozwiązania tej niedogodności – pisał w swoim piśmie skierowanym do Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Otwocku, Maciej Michalski, Sołtys Bobrowca.

Pozostaje mieć nadzieję, że MZDW w Otwocku przychyli się do wniosku Sołtysa Bobrowca. Bo problem rzeczywiście jest bardzo duży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *