AktualnościPiaseczno

Spokojna przystań dla młodzieży – wszystko zależy od nas

Piaseczyńscy nauczyciele planują otworzyć w Piasecznie – spokojną przystań dla dzieci i młodzieży. W ramach nowej nieodpłatnej placówki edukacyjnej, osoby mające trudności w nauce będą mogły uzyskać fachową pomoc z różnych przedmiotów, jak i odpowiednie przygotowanie do egzaminów. Aby móc zrealizować to piękne marzenie, ruszyła zbiórka na portalu pomagam.pl, którą założyła znana i lubiana nauczycielka – Jolanta Siwiec.

Witajcie, nazywam się Jolanta Siwiec. Jestem nauczycielką, która od ponad 14 lat realizuje na co dzień swoją pasję, jaką jest praca z dziećmi i młodzieżą. Bardzo cieszą mnie i inspirują do dalszej pracy sukcesy, które odnoszą moi podopieczni, ich radość, uśmiech, szczerość, odkrywanie talentów czy przezwyciężanie słabości. Kolejne „małe zwycięstwa” moich uczniów są dla mnie właśnie motorem do dalszego działania. 

W Piasecznie jest sporo placówek, które pomagają  odpłatnie dzieciom i młodzieży w przezwyciężeniu trudności. Nie wszystkich jednak rodziców stać, aby taką pomoc zapewnić swoim pociechom. Dlatego postanowiłam wraz z grupą znajomych nauczycieli otworzyć w Piasecznie taką spokojną przystań, w której nieodpłatnie dzieci i młodzież z różnych przedmiotów będą mogły przygotować się do sprawdzianów, egzaminów czy też rozwinąć swoje talenty bądź nadrobić zaległości. 

Za zebrane pieniądze planuję kupić nieduży lokal i odpowiednio go wyposażyć, aby każdy mógł niezależnie  od zasobu portfela, przyjść do nas i skorzystać z naszej pomocy.

Akcję można wesprzeć pod internetowym adresem:

https://pomagam.pl/dn9bpdnf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *