AktualnościNa luziePiaseczno

Mistrzostwa Polski Amatorów w Piasecznie

W sobotę 2 kwietnia na lodowisku w Piasecznie odbyły się drugie Mistrzostwa Polski Amatorów w hokeju na lodzie. Po pandemicznej przerwie, sport wraca do życia i to w jakim stylu! Hokejowe mecze były rozgrywane w systemie każdy z każdym w grupach. O klasyfikacji końcowej decydowały mecze: o 7 miejsce, o 5 miejsce, półfinały oraz mecz o 3 miejsce i mecz o 1 miejsce. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowe medale.

W turnieju wzięły udział drużyny: EDC Team, Orły Grodzisk Mazowiecki, Grawitacja Piaseczno, Kaczory Radziejowice, Diabły Grabce, Wanted, Dęblin Amatorzy i Dzikie Świnie. Mecze trwały 2×5 minut w składzie 3×3 zawodników, gra na małe bramki.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

I MIEJSCE Diabły Grabce, II MIEJSCE Grawitacja Piaseczno, III MIEJSCE Orły Grodzisk Mazowiecki, IV MIEJSCE Dęblin Amatorzy, V MIEJSCE Kaczory Radziejowice, VI MIEJSCE Dzikie Świnie, VII MIEJSCE EDC Team, VIII MIEJSCE Wanted.

Wydarzenie odbywało się w ramach 100-lecia sportu w Piasecznie. W materiale filmowy zobaczycie skrót czterech spotkań: EDC Team-Orły Grodzisk Mazowiecki (1-6), Grawitacja Piaseczno-Kaczory Radziejowice (5-0), Diabły Grabce-Wanted (8-0), Dęblin Amatorzy-Dzikie Świnie (3-1).

Olbrzymie gratulacje dla naszej piaseczyńskiej drużyny, która zdobyła wicemistrzostwo Polski. Brawo!

Materiał filmowy z imprezy jest dostępny na facebbokowych profilach Wirtualnego Piaseczna. Zapraszam do oglądania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *