AktualnościNa luziePiaseczno

Mikołajkowy Piknik Rodzinny – „Świąteczne Miasto Rodzinnego Czasu”

Tego jeszcze nie było! Mikołaj zaprasza wszystkie dzieci, małe i duże, na Rodzinny Piknik Mikołajkowy połączony z grą terenową. W domu Mikołaja zaginęła magiczna skrzynia, która pozwala rodzinom spędzać Święta w spokojnej, błogiej atmosferze.

Zatroskany Mikołaj prosi Was, SuperBohaterów Życzliwości o pilne wsparcie w wytypowaniu sprawcy kradzieży i odnalezieniu Skrzyni Rodzinnego Czasu!Jeżeli Wasza odpowiedź to „TAK”, to Mikołaj wynagrodzi Was świątecznymi prezentami i zaprosi do swojego miasteczka, w którym: 

Elfy pokażą Wam jak przygotować świąteczne ozdoby, którymi ozdobicie swoje choinki i domy;
– Usiądziecie w mikołajowych saniach i polecicie z nim w świat… z okularami VR;
– Śnieżynka umili Wam czas świątecznymi piosenkami i mikołajkowym karaoke;

Mikołaj zaprosi Was na poczęstunek.i co najważniejsze, będziecie mogli podzielić się Waszą SuperMocą Życzliwości i uratować chore serduszko małego Jurka Kucharskiego! Elfy przygotowały loterię, z fantastycznymi niespodziankami! Loteria pomoże zgromadzić fundusze na operację Jurka. Piknik jest połączony z biegiem na Górkach Szymona organizowanym tego samego dnia więc możecie skorzystać ze wszystkich atrakcji. Jesteście ciekawi, jakie jeszcze niespodzianki przygotował dla Was Mikołaj wraz z Elfami?!

Czekamy na Was 5 grudnia 2021 r. w godz. 11.00 – 16.00 na parkingu przy wejściu na Górki Szymona! Ostatnie wejście na grę o godzinie 15.

– Podczas imprezy będziemy zbierać środki finansowe, by podarować na Święta małemu Jureczkowi, który walczy z chorobą:
https://www.siepomaga.pl/serce-jureczka
– Piknik będzie połączony z biegiem na Górkach Szymona organizowanym tego samego dnia:

Morsujemy i Biegamy Dla Jurasa. 8. Cross z Cukiernią OLSZA.

Piknik jest organizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie. Bawimy się i pomagamy razem z Burmistrzem Miasta i Gminy Piaseczno Daniel Putkiewicz oraz Zastępcą Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno Hanna Kułakowska-Michalak Zastępca Burmistrza.

Do zobaczenia w ŚWIĄTECZNYM MIEŚCIE RODZINNEGO CZASU! Hoł, hoł, hoł!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *