AktualnościLesznowolaNa luziePiaseczno

Już dzisiaj otwarcie Castoramy Piaseczno – to 100. sklep sieci w Polsce! Z myślą o klientach firma przygotowała wiele atrakcji 

Dobiegła końca budowa dużej inwestycji w gminie Lesznowola. Popularna sieć Home Improvement wkrótce otworzy swój sklep w parku handlowym przy ul. Przedsiębiorców 5 w Mysiadle. Dla klientów przewidziano liczne promocje i atrakcje m.in. spotkanie z Dorotą Szelągowską i Dominikiem Strzelcem oraz loterię, w której główną wygraną będzie samochód hybrydowy Hyundai Kona. Uroczyste otwarcie już 29 listopada br.

Castorama Piaseczno posiada 9000 m² powierzchni handlowej i 3600 m² powierzchni magazynowej, strefę ogrodu zewnętrznego, którego wielkość to aż 1100 m²  oraz asortyment liczący blisko 45 tys. produktów. Na terenie sklepu klienci znajdą 4 strefy projektowania: kuchni, łazienki i garderoby Atomia oraz nowość w Castoramie – usługę aranżacji balkonów i tarasów. W bogatej ofercie sieci znajdziemy także szereg rozwiązań przyjaznych środowisku. Co więcej będzie można również skorzystać z urządzenia refillującego Castorefill, umożliwiającego ponowne napełnianie butelek środkami czystości, ograniczając tym samym zużycie plastikowych opakowań.  Ponadto, klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie doradców oraz szeroki wachlarz usług uwzględniający m.in. wypożyczalnię sprzętu, dostawę z montażem czy program lojalnościowy. 

Sklep został zaprojektowany zgodnie ze strategią zrównoważonego rozwoju grupy Kingfisher. Zastosowano w nim nowoczesne rozwiązania, takie jak pompa ciepła, zbiorniki na deszczówkę o objętości 2000 m3, a wkrótce na dachu zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne. W nowo otwartym sklepie na klientów czekać będą eksperci ds. efektywności energetycznej, którzy przeszli odpowiednie szkolenia i pomogą w dokonywaniu najlepszych wyborów, związanych z efektywnym ocieplaniem i ogrzewaniem domów, zmniejszając tym samym zużycie energii i emisji CO2. Zapewnią również kompleksową pomoc w wypełnianiu wniosków w ramach rządowego programu „Czyste powietrze”, a także na każdym kolejnym etapie pozyskania finansowania na ten cel oraz znalezienia podwykonawców. To pierwszy taki projekt w Polsce, dostępny dla wszystkich.  

Otwarcie 100. sklepu Castorama w Polsce to ważny moment w historii firmy. Z tej okazji sieć zaplanowała szereg atrakcji dla klientów. 

– Zgodnie z przyświecającą nam ideą Razem Najlepiej, chcemy celebrować jubileuszowe otwarcie wspólnie z naszymi klientami. To oni są naszą inspiracją! Z myślą o nich i ich potrzebach udoskonalamy naszą ofertę i to dla nich przygotowaliśmy wiele wydarzeń towarzyszących, m.in. loterię „Wielkie Otwarcie” z samochodem osobowym jako nagrodą główną, spotkania z naszymi ambasadorami – cenioną projektantką wnętrz, Dorotą Szelągowską i projektantem ogrodów, Dominikiem Strzelcem, a także szereg innych aktywności i promocji. Serdecznie zapraszamy! – mówi Robert Mówiński, dyrektor sklepu Castorama Piaseczno. 

W dniach 29 listopada – 9 grudnia wszyscy klienci mogą wziąć udział w loterii “Wielkie Otwarcie”. Wystarczy tylko zeskanować kod QR dostępny w gazetce Castoramy, pobrać swój bonusowy kod loterii na telefon, przyjść z nim do sklepu i zeskanować w terminalu. Do wygrania jest samochód hybrydowy Hyundai Kona oraz wiele innych nagród takich jak elektronarzędzia i gadżety. W dniu otwarcia Castorama Piaseczno zaprasza też na spotkania z popularnymi ambasadorami marki: Dominikiem Strzelcem, dostępnym w godzinach 11:00 – 16:00 oraz Dorotą Szelągowską, od godziny 16:00 do 20:00. Projektanci odpowiedzą na pytania, dotyczące aranżacji wnętrz i ogrodów. W pierwszych dniach otwarcia, wszyscy klienci mogą liczyć na poczęstunek pyszną kawą, a najmłodsi otrzymają balony i słodycze. Co więcej, podczas pierwszych dni po otwarciu, sklep zaplanował oferty Castohit – specjalnymi oznaczeniami na produkty w promocyjnych cenach m.in. zestaw podtynkowy WC 4 w 1, młot udarowy BOSH z torbą narzędziową za 1 zł, farba kolorowa Magnat plus biała farba za 1 zł, Gres terminal czy klej atlas Geoflex C2TE. Ponadto klienci za każde wydane 500 zł otrzymają kupon na 100 zł, do wydania przy następnych zakupach, a wszyscy, którzy dokonają zakupów powyżej 1500 zł, mogą liczyć na darmowy transport.  

Podczas otwarcia 100. sklepu zainaugurowany zostanie również lokalny projekt „Razem najlepiej!”. W ramach tej inicjatywy, klienci będą mogli głosować na projekty społeczne, które wymagają remontu. Wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie, Castorama wybrała trzy ośrodki, które uzyskają wsparcie: Dom Dziecka w Pęcherach, Świetlica środowiskowa ŻABKA w Żabieńcu oraz grupa Razem Lepiej w Zalesiu Górnym.  Głosowanie odbędzie się od 29 listopada do 2 grudnia, a każdy kto dokona zakupu w sklepie może oddać swój głos na wybrany projekt. Wygrywa każdy – placówka, która zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma wsparcie finansowe w wysokości 50 tysięcy złotych, a ośrodki, które zajmą drugie i trzecie miejsce, po 20 tysięcy złotych każdy. 

Castorama Piaseczno mieści się przy ul. Przedsiębiorców 5, w Mysiadle – gmina Lesznowola. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godz. 6.30 – 22.00 oraz niedziele handlowe w godz. 9.00 – 21.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *