AktualnościLesznowolaNa luzie

Rusza drugi etap budowy ulicy Szkolnej

Na jesieni Starostwo Powiatowe w Piasecznie zakończyło budowę I etapu ul. Szkolnej. 22 lutego br. wykonawca został wprowadzony na plac budowy II etapu. W poniedziałek 15 marca zamknie on odcinek ul. Szkolnej od ul. Poprzecznej do ul. Krasickiego. Mieszkańcy będą mieli zapewniony dojazd do swoich posesji.

Szkolna zyska oświetlenie (w tym zakresie współpracujemy z gminą Lesznowola), ciąg pieszo-rowerowy oraz nową nawierzchnię.

Objazd zostanie poprowadzony ulicą Szkolną do drogi wojewódzkiej 721 (Słonecznej), wzdłuż DW 721 do Postępu i wzdłuż Postępu do skrzyżowania z ul. Krasickiego.

Planowany termin zakończenia inwestycji to 30.06.2021 r.

Czasowa zmiana trasy linii L-4

W związku z przebudową ulicy Szkolnej w gminie Lesznowola i jej zamknięciem dla ruchu kołowego na odcinku od ulicy Poprzecznej do ulicy Krasickiego, od dnia 15.03.2021 r. do odwołania linia L-4 zostaje skierowana na poniższą trasę objazdową w obu kierunkach:

MYSIADŁO – … – Krasickiego – Postępu – Słoneczna – Szkolna – Gminna – … – SOSNOWA

Zawiesza się funkcjonowanie przystanków:

  • POSTĘPU 01 i 02
  • NOWA WOLA 01 i 02

Uruchamia się przystanek POSTĘPU 54 zlokalizowany na ulicy Krasickiego w rejonie skrzyżowania z ulicą Postępu, który będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii L-4 w kierunku krańca MYSIADŁO.

2 komentarze do “Rusza drugi etap budowy ulicy Szkolnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *