AktualnościLesznowolaNa luzie

Pierwsze mrozy, awarie wodociągów, brak prądu…

Pani Zima zawitała do Polski, mamy za sobą najmroźniejszą od kilku lat noc, kiedy zanotowaliśmy temperaturę poniżej 20 stopni Celsjusza (°C). Na efekty mrozów nie trzeba było długo czekać. W Łazach doszło do awarii wodociągowej, w Magdalence zabrakło prądu…

Na Jasnej płynie rzeka, chyba rura pękła – pisała zaniepokojona całą sytuacją Pani Agnieszka. – Będzie dzisiaj lodowisko w Łazach, a gmina pisała, że w tym roku nie będzie – dodawał Pan Kamil.

Lesznowolskie Przedsiębiorstwo Komunalne sp. z o. o. informuje w dniu dzisiejszym tj. 18.01.2021 na ulicy Jasnej Łazach doszło do awarii sieci wodociągowej. W związku z powyższym mieszkańcy ulicy Jasnej (na odcinku od ulicy Wiejskiej do ulicy Przyleśnej) i ulic przyległych mogą nie mieć wody. Pracownicy Spółki obecnie usuwają awarię.

Za utrudnienia przepraszamy – taki komunikat zamieściło Lesznowolskie Przedsiębiorstwo Komunalne na swojej stronie www.

W Magdalence doszło do awarii prądu, o czym informowali mieszkańcy w social mediach. Niestety przez brak prądu, nie działały światła na skrzyżowaniu ulic Lipowej i Słonecznej.

foto: Łukasz Grochala.

Jeden komentarz do “Pierwsze mrozy, awarie wodociągów, brak prądu…

  • Nasza gmina jest najwyraźniej nieprzygotowana na nieśmiałe podrygi zimy. Można się tylko cieszyć, że omijają nas dłuższe okresy siarczystych mrozów 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *