AktualnościNa luziePiaseczno

Park Miejski – Wstępne koncepcje dla nowej części parku w Piasecznie

W związku z zakończeniem pierwszego diagnostycznego etapu konsultacji zapraszamy do zapoznania się z wynikami konsultacji oraz wstępnymi koncepcjami rozwiązań projektowych dla obszaru, o który powiększony ma zostać park miejski w Piasecznie.

Pliki do pobrania:
⇒ Podsumowanie pierwszego etapu konsultacji społecznych oraz prezentacja wstępnych koncepcji dotyczących parku miejskiego w Piasecznie (.pdf, 6.85 MB)
⇒ Raport z I etapu konsultacji społecznych dotyczących nowej części parku w Piasecznie – koncepcje wstępne – opis (.pdf, 6.95 MB)
⇒ Wyniki ankiety dotyczącej parku w Piasecznie (.pdf, 551 KB)

Projektanci zapraszają 13 marca 2021 roku w godz. 11.00 – 15.00 na rozmowy w punkcie konsultacyjnym w parku, gdzie będą zbierane uwagi do koncepcji wstępnych.

14 i 15 marca 2021 roku w godz. 17.00 – 19.00 będą prowadzone dyżury telefoniczne projektantów, pod numerem telefonu: 512 63 86 37.

Otwieramy II etap konsultacji. Do 21 marca projektanci czekają na uwagi i sugestie dotyczące zaproponowanych rozwiązań pod adresem konsultacjepark@piaseczno.eu.

Zachęcamy do śledzenia informacji na stronie: konsultacjepark.piaseczno.eu oraz na fanpage: www.fb.com/RewitalizacjaPiaseczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *