AktualnościKonstancin - JeziornaNa luzie

Krzysztof Bajkowski kandydatem na burmistrza Konstancina-Jeziorny

Pewnie zastanawiali się Państwo kim jest ten „tajemniczy” kandydat na Burmistrza? To – Krzysztof Bajkowski.
– Od 5 lat pełnię funkcję radnego w gminie Konstancin – Jeziorna jednak na rzecz naszej lokalnej społeczności działam znacznie dłużej.
Wynika to z wychowania jakie otrzymałem w rodzinie. Obaj dziadkowie byli sołtysami, a tata sprawował funkcję radnego. Od dziecka byłem uczony, że należy angażować się w życie swej małej ojczyzny i wspierać tych, którzy tego potrzebują. Przez te wszystkie lata podjąłem się wielu inicjatyw i projektów na terenie całej gminy. Nawiążę do tego w trakcie kampanii wyborczej.
Od wielu lat słyszę od Was, że istnieje duża potrzeba zmian. Dostrzegam to doskonale jako osoba zaangażowana w samorządzie gminnym. Nie chcę dłużej patrzeć jak trwający od wielu lat układ sytuacyjny marnuje potencjał rozwoju naszej gminy. Obecnie jest tak, że na pierwszym miejscu jest interes dużego dewelopera, następnie przyszłego mieszkańca, a dopiero na końcu obecnych mieszkańców. Tę kolejność trzeba odwrócić !
Wyróżnia mnie duże zrozumienie dla różnych grup mieszkańców (co wynika z doświadczenia) a także umiejętność łączenia ludzi, którzy chcą działać dla dobra wspólnego. Nie jest dla mnie ważne, czy ktoś popiera tę czy inną partię. W samorządzie nie powinno mieć to znaczenia. Moją „partią” są aktywni społecznicy i ludzie, którzy kochają naszą Gminę. Dlatego Współpracujmy Ponad Podziałami.
Z doświadczenia wiem, że tylko wspólnie można coś zbudować. Przez te 5 lat, choć znajdowałem się opozycji do większości rządzącej naszą gminą, to z Waszą pomocą – przeprowadziliśmy wiele pozytywnych działań.
Teraz też potrzebne mi Wasze wsparcie!
Już wkrótce, w kolejnych materiałach wyborczych i podczas bezpośrednich spotkań, przedstawię Wam nasz program. Jego przewodnimi założeniami będzie dbałość o zachowanie statusu uzdrowiska, ochrona przyrody, rozwój infrastruktury (w tym sportowej), dbałość o rozwój młodych ludzi, wsparcie dla naszych OSP i Harcerstwa oraz wiele innych.
To będzie całkiem nowa BAJKA.
Do dnia wyborów 7 kwietnia liczę, że dobrze mnie Państwo poznacie i przekonacie się, że warto obdarzyć mnie ponownie mandatem zaufania. W najbliższych wyborach samorządowych nawet jeden głos może zdecydować o tym jak będzie wyglądała nasza przyszłość – podkreśla w swojej wypowiedzi, Krzysztof Bajkowski, kandydat na burmistrza miasta i gminy Konstancin-Jeziorna z ramienia KWW Współpraca Ponad Podziałami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *