AktualnościKulturaPiaseczno

VIII FESTIWAL PIOSENKI DOŁUJĄCEJ

Smutek – to radość inaczej – oto motto festiwalu stworzone przez znawcę i orędownika twórczości ponurej Andrzeja Poniedzielskiego. Tegoroczną gwiazdą wydarzenia będzie Elżbieta Adamiak z zespołem.

Festiwal Piosenki Dołującej z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród  twórców – uczestników konkursu jak i publiczności, która coraz tłumniej przybywa z całej Polski. VIII Festiwal Piosenki Dołującej odbędzie się w odchudzonej postaci. Ze względu na pandemiczne ograniczenia nie będzie w tym roku konkursu.

Wydarzenie rozpocznie się 5 września o godzinie 19.00 występem Hawajskich Pierników z gośćmi. Głównym wydarzeniem Festiwalu będzie recital Elżbiety Adamiak z zespołem, który miał odbyć się w Domu Kultury w marcu, ale ze względu na epidemie, został odwołany. Ela Adamiak to piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, która od wielu lat zajmuje w Polsce czołowe miejsce w gatunku poezji śpiewanej, ze względu na oryginalność, specyficzną wrażliwość i wyjątkową umiejętność muzycznego przekazu tekstu poetyckiego. Niedawno obchodziła 40-lecie pracy artystycznej. Nagrała siedem płyt, z których każda, według koneserów i krytyków muzycznych okazała się sukcesem. Artystce na scenie towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół muzyczny.

5 września, godz. 19:00

VIII FESTIWAL PIOSENKI DOŁUJĄCEJ

ELŻBIETA ADAMIAK Z ZESPOŁEM

HAWAJSKIE PIERNIKI i GOŚCIE

Żabieniec, Uroczysko Zimne Doły. Wstęp wolny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *