AktualnościKulturaPiaseczno

Przeciwieństwa i podobieństwa

Przeciwieństwa się przyciągają, czy odpychają? Na to pytanie próbowali odpowiedzieć goście wyjątkowego wernisażu – Podobieństwa i przeciwieństwa, który został oficjalnie otworzony dla miłośników sztuki w dniu 27 września br. w Columbus Coffee – Nove Rondo w Piasecznie. Autorami tej wyjątkowej, wystawy są: Michał Dębski (artysta amator, grafik) i Dariusz Perku Kąkol (fotograf).

Wielka sztuka na rondzie
Prace dwóch autorów można było już oglądać w specjalnym namiocie, który został rozstawiony przed samym wejściem do kawiarni. W środku prace zostały rozwieszone na wszystkich ścianach. – Przeciwieństwa się przyciągają. Myślę, że te dwa przeciwieństwa, nawzajem siebie inspirują i uzupełniają – podkreślała pani Wiesława, gość wernisażu. Rzeczywiście oglądając wystawę, widać było, ile wnosi różne spojrzenie obydwu artystów na sztukę. Michał Dębski zachwyca swoimi czarno-białymi grafikami. Dariusz Perku Kąkol swoimi kolorowymi zdjęciami, które sam nazywa: „dziełami malarskimi”.


Wielki dar
To, co nam przedstawiono w kawiarni – Columbus Coffee – Nove Rondo w Piasecznie, jest wielkim darem, bo artyści poprzez wystawę – Podobieństwa i przeciwieństwa, chcieli pokazać swoją niesamowitą wrażliwość, piękno i serce, które wkładają w sztukę. Efekt okazał się niesamowity i zachwycił licznie przybyłych gości.

Wystawa potrwa do 20 października.

Autor: Kamil Myszyński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *