AktualnościKonstancin - JeziornaPiasecznoPowiat

Nasi Najlepsi 2019 – Najlepszy Twardziel

Przez ostatni miesiąc mieszkańcy powiatu piaseczyńskiego zgłaszali kandydatów do nagrody Nasi Najlepsi 2019. W kategorii Najlepszy Twardziel nominowali Państwo trzy wyjątkowe osoby.

Magdalena Kamińska

Najlepszy Twardziej w tym przypadku Twardzielka to Magdalena Kamińska. Pomocna, pozytywna i z wyjątkowym talentem. Mimo choroby nie podaje się i walczy, działa, udziela się społecznie. Po prostu najlepsza.Trzeba mieć naprawdę silną wolę walki i przetrwania by nie poddać się przeciwnościom losu, a przy tym jeszcze potrafić czerpać z życia coś więcej…

Ilona Ośko

Za prowadzenie inicjatywy: POMOCNY bazarek Józefosław Julianów Piaseczno Konstancin i pomaganie mieszkańcom gminy Piaseczno w trudnych chwilach. W zeszłym roku, Ilona Ośko była współorganizatorem wydarzenia – Zdrowe Piaseczno.

Klub Kulturalny Drabina – Jadłodzielnia Konstancin-Jeziorna

Klub Kulturalny Drabina to nie tylko kultura, to także pomaganie drugiemu człowiekowi w potrzebie. Kolejny rok z rzędu Klub Kulturalny Drabina zaangażował się w finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas 28 finału udało się zebrać 1500 zł. W ramach klubu organizowane są zajęcia dla dzieci i młodzieży. Dzięki zaangażowaniu członków klubu na terenie OSP Skolimów powstała pierwsza Jadłodzielnia w gminie Konstancin-Jeziorna.

Głosowanie trwa do 10 lutego. Głosujemy poprzez wpisanie imienia i nazwiska swojego kandydata na oficjalnym facebookowym profilu – Nasi Najlepsi, lub wysyłając e.mail. na adres redakcji: redakcja@wirtualnepiaseczno.pl

https://www.facebook.com/Nasi-Najlepsi-1092986090820102/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *