AktualnościLesznowolaNa luzie

Maseczki dla mieszkańców gminy Lesznowola

W sobotę 4 kwietnia br. gmina Lesznowola rozpoczyna akcję przekazania mieszkańcom jednorazowych maseczek ochronnych. Gmina planuje przekazać 25 000 sztuk. Dystrybucją mają zająć się Sołtysi.

– Zapraszamy do kontaktowania się ze swoim Sołtysem drogą telefoniczną lub emailową, w celu określenia potrzeb dla swojej rodziny. W przypadkach wyjątkowych, gdy Sołtys nie będzie w stanie zrealizować Państwa oczekiwań w tym zakresie, prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Lesznowola pod nr tel. 661 709 914.

Pragniemy Państwu przypomnieć, że wszystkich nas obowiązują ograniczenia dotyczące przemieszczania się i zgromadzeń, nałożone rozporządzeniami Ministra Zdrowia i rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów. Epidemia koronawirusa przybiera na sile i przestrzeganie zasad dystansu społecznego jest niezwykle ważne. Maseczki, które Państwu udostępniamy nie są więc zachętą do wychodzenia z domu, lecz zabezpieczeniem w nadzwyczajnych sytuacjach – apeluje do mieszkańców, Maria Jolanta Batycka-Wąsik, Wójt Gminy Lesznowola.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *