AktualnościGóra KalwariaKonstancin - JeziornaKsiążkaLesznowolaPiasecznoPowiatPrażmówTarczyn

Startuje nowy magazyn – Kraina Jeziorki

W powiecie piaseczyńskim startuje nowy tytuł prasowym – magazyn „Kraina Jeziorki”, wydawany jest przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Zlewni Krainy Jeziorki. 

Pismo wydawane jest w dużym formacie, w pełnym kolorze, na papierze kredowym. Każdy numer to około 80 stron, a nakład to 3 000 egzemplarzy.

Na terenie Piaseczna magazyn będzie dostępny: w Bibliotece Publicznej w Piasecznie, na terenie stacji kolejki wąskotorowej w Piasecznie, oraz w różnych innych punktach.

Na terenie gminy Lesznowola: w Urzędzie Gminy Lesznowola, w Gminnej Bibliotece Publicznej i jej filiach, w Gminnym Ośrodku Kultury i jego filiach, a także w Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle, w gminnych przedszkolach i w hotelu Ks. Poniatowski w Łazach.

Zachęcamy mieszkańców całego regionu do sięgnięcia po tę niezwykle ciekawą publikację. Pierwsze wydanie jest bezpłatne, kolejne mają kosztować 19,90 zł. 

Dla osób, które postanowią skorzystać z nowo powstałego w Piasecznie książkomatu, mamy niespodziankę! W ramach promocji książkomatu część egzemplarzy pierwszego numeru czasopisma zostanie dołączona w prezencie do odbieranych przez czytelników biblioteki książek. Mówi o tym w krótkim filmie dyrektor Biura Promocji i Kultury UMiG Piaseczno Łukasz Wyleziński.

Autor: Kamil Myszyński

Jeden komentarz do “Startuje nowy magazyn – Kraina Jeziorki

  • Zamiast ladowac kase w jakies bezsensowne biuletyny to może na poważnie, ktoś by sie wzial za tę rzekę…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *