Startuje nowy magazyn – Kraina Jeziorki

W powiecie piaseczyńskim startuje nowy tytuł prasowym – magazyn „Kraina Jeziorki”, wydawany jest przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Zlewni Krainy Jeziorki. 

Pismo wydawane jest w dużym formacie, w pełnym kolorze, na papierze kredowym. Każdy numer to około 80 stron, a nakład to 3 000 egzemplarzy.

Na terenie Piaseczna magazyn będzie dostępny: w Bibliotece Publicznej w Piasecznie, na terenie stacji kolejki wąskotorowej w Piasecznie, oraz w różnych innych punktach.

Na terenie gminy Lesznowola: w Urzędzie Gminy Lesznowola, w Gminnej Bibliotece Publicznej i jej filiach, w Gminnym Ośrodku Kultury i jego filiach, a także w Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle, w gminnych przedszkolach i w hotelu Ks. Poniatowski w Łazach.

Zachęcamy mieszkańców całego regionu do sięgnięcia po tę niezwykle ciekawą publikację. Pierwsze wydanie jest bezpłatne, kolejne mają kosztować 19,90 zł. 

Dla osób, które postanowią skorzystać z nowo powstałego w Piasecznie książkomatu, mamy niespodziankę! W ramach promocji książkomatu część egzemplarzy pierwszego numeru czasopisma zostanie dołączona w prezencie do odbieranych przez czytelników biblioteki książek. Mówi o tym w krótkim filmie dyrektor Biura Promocji i Kultury UMiG Piaseczno Łukasz Wyleziński.

Autor: Kamil Myszyński

One thought on “Startuje nowy magazyn – Kraina Jeziorki

  • 23 czerwca 2020 o 06:40
    Permalink

    Zamiast ladowac kase w jakies bezsensowne biuletyny to może na poważnie, ktoś by sie wzial za tę rzekę…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *