AktualnościNa luziePiaseczno

Rolki, łyżwy dla każdego

Skating Academy – Rolki, łyżwy dla każdego- Bądźmy razem, śmiejmy się, żyjmy, uprawiajmy sport – tak reklamuje się nowo powstały klub – Skating Academy, który swoje zajęcia prowadzi na lodowisku GOSiR Piaseczno.

Ideą klubu jest nauka jazdy na rolkach i łyżwach. Klub prowadzi szeroko rozumiany nabór, bez kierunkowości. Ten nabór trwa bardzo długo, po to, aby każdy mógł nauczyć się dobrze jeździć na rolkach, czy łyżwach. Po zdobyciu niezbędnej techniki i umiejętności, zawodnik sam będzie w stanie wybrać dalszy kierunek rozwoju. Czy będzie chciał być łyżwiarzem, rolkarzem, a może zostanie hokeistą? Wybór należy już tylko do niego!

– Z grupą życzliwych mi osób, stworzyliśmy klub. Klub, którego ideą jest tworzenie sportowej społeczności i wychowywanie przez sport. Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w naszych zajęciach trwających przez całe wakacje w niedzielę o godzinie 11. Również zachęcamy do udziału w zajęciach duże dzieci i dla tych treningi odbywają się w każdy czwartek o 20.30 i piątek o 19.30 (off ice + rolki) – mówił, Łukasz Sibiński, trener i prezes klubu Skating Academy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *