AktualnościKulturaNa luziePiasecznoWkrótce

10 jubileuszowa edycja Housepital

Muzyka, światła, pirotechnika, ogień i zabawa! – Tutaj leczymy ludzi muzyką – to hasło od początku towarzyszy największemu piaseczyńskiemu eventowi muzyki klubowej – Housepital, którego organizatorem jest – Martin Rosa. 24 września o godz. 16:00 na piaseczyńskim Rynku wystartuje 10 jubileuszowa edycja festiwalu Housepital.

Jak chciałbyś zachęcić fanów muzyki elektronicznej, klubowej do przyjścia na tegoroczny jubileuszowy Housepital?

– Wstęp jest darmowy i dostępny dla każdego, bez wyjątku! Impreza jest festiwalem dziennym, co dodatkowo potęguje klimat zabawy pod gołym niebem, w samym centrum miasta. Poza muzyką przygotowaliśmy wiele innych atrakcji. Tutaj nie chcę wszystkiego zdradzać, aby każdy mógł przyjść na event i zobaczyć całe to muzyczne show. Impreza oczywiście jest bardzo bezpieczna, z uwagi na profesjonalną ochronę i moje bardzo silne stanowisko antynarkotykowe. Tutaj leczymy ludzi muzyką! – zapowiada najnowszy 10 jubileuszowy event Housepitalu, Martin Rosa.

Mamy już pelny line-up jubileuszowego Housepitalu, w tym roku zagrają: Gromee, Martin Rosa, 2sher, Exation, Mike & Laurent.

Każdy ma swój odrębny styl i pokażą go na piaseczyńskiej scenie już 24 września od godz. 16:00. Nie może was po prostu zabraknąć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *