AktualnościLesznowola

Zbierają na wyjazd do Włoch

Piłka Ręczna Uzależnia – to hasło, które od początku swojej działalności dumnie promuje Uczniowski Klub Sportowy Szczypiorniak Lesznowola. Klub działa od blisko trzech lat. Pierwszy trening odbył się 13 września 2016 roku. Największym dotąd sukcesem Szczypiorniaka było zajęcie piątego miejsca na międzynarodowym turnieju – Youth Handball Festival, który odbył się w dniach 7-13 lipca 2018 roku w węgierskim mieście Kaposvár. Minął rok od tego wielkiego sukcesu. Klub Szczypiorniaka Lesznowola planuje kolejny wyjazd na międzynarodowy turniej piłki ręcznej, tym razem do włoskiego Teramo.

Jednak, aby ziściło się marzenie piłkarzy ręcznych Szczypiorniaka Lesznowola, potrzebna jest nasza pomoc.

Zbieramy na wyjazd zawodników z naszej najstarszej grupy na międzynarodowy turniej w Teramo (6-16 lipca 2019).

Jeśli ktoś chce pomóc w spełnianiu marzeń młodych szczypiornistów, to prosimy o udostępnianie tej informacji oraz o wykonanie dwóch poniższych kroków:

1. Przelej pieniądze (z przyczyn obiektywnym minimum 30 zł, ale górnej granicy nie ma na rachunek klubu 05175000120000000035915427(BNP Paribas Bank Polska SA) – tytuł przelewu „CEGIEŁKA NA CELE STATUTOWE”
2. Po przelewie wyślij (na uksszczypiorniak@gmail.com) adres, na który mamy wysłać CEGIEŁKĘ ? – klub odwdzięczy się klubowym szalikiem.

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Autor: Kamil Myszyński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *