AktualnościLesznowola

Hillwood Łazy

Pamiętacie głośnie spotkanie z mieszkańcami Łaz II odnośnie zmiany planu zagospodarowania przestrzennego z usługowego-mieszkaniowego na usługowy? Myślę, że tak, bo raptem minęły niecałe dwa tygodnie od tego wydarzenia. Mieszkańcy składają nadal uwagi do mpzp i mają na to czas do 14 lutego 2022 roku. Tymczasem inwestor, który jest właścicielem 80 ha gruntów w obrębie PGR i Radiostacja Łazy, właśnie zaprezentował wygląd pięciu hal magazynowych pn. Hillwood Łazy. No prawie Hollywood, a może Bollywood? Tylko próżno szukać gwiazd, no może poza tymi związanymi z lesznowolskim samorządem…

Na spotkaniu w Łazach II, radni nie chcieli zadeklarować, jak zagłosują w sprawie zmiany mpzp dla obrębu PGR i Radiostacja Łazy… Mówili o niebezpieczeństwie, który stwarza obecny plan, który pozwala na budowę bloków i to czterokondygnacyjnych… W skrócie może pojawić się 8-10 tys. nowych mieszkańców. A wiadomo, to problemy ze zmianowością w lesznowolskich placówkach edukacyjnych, problemy z wodą… Same problemy… Tymczasem inwestor zainteresowany budową pięciu hal, chyba witany będzie chlebem i solą, a także bukietem świeżo zerwanych z pola kwiatów. Bo inwestor już nie tylko zaprezentował wizualizację nowych obiektów, ale także oferuje już wynajem powierzchni magazynowej…

Magazyn do wynajęcia Łazy blisko Al. Krakowskiej, na południe od centrum Warszawy, w centrum logistycznym Hillwood Łazy. Centrum logistyczne z nowoczesną powierzchnią magazynową w zasięgu rynku warszawskiego daje możliwość efektywnej obsługi zamówień i jest atrakcyjną lokalizacją dla firm logistycznych, kurierskich i obsługujących e-commerce.

Lokalizacja HILLWOOD ŁAZY

Magazyn w Hillwood Łazy, powiat piaseczyński, gmina Lesznowola, na południe od Warszawy, 22 km od centrum Warszawy. Blisko drogi krajowej nr 7 (Al. Krakowska) i budowanej ekspresowej drogi S7. Lokalizacja zapewnia bezpośrednie połączenie z centrum WarszawyDobry dojazd do południowej obwodnicy Warszawy — trasa S2 – jak również autostrady A2 na zachód od Warszawy. Około 500 m do przystanku komunikacji miejskiej. 19 km do lotniska na warszawskim Okęciu, 133 km do Łodzi, 274 km do Katowic, 313 km do Poznania, 338 km do Wrocławia. Położenie centrum magazynowego w rejonie warszawskim, najpopularniejszym rynku.

Magazyn w HILLWOOD ŁAZY — Atuty nieruchomości

Centrum Hillwood Łazy tworzą dwa nowoczesne budynki magazynowe. Centrum logistyczne na południe od Warszawy, w pobliżu głównych tras wylotowych DK7 (Al. Krakowska) i S8 (Al. Katowicka).

Magazyny wysokiego składowania: Wysokość składowania: 12 m, Siatka słupów: 12 x 24 m, doki z ochronnymi kołnierzami i hydraulicznymi podnośnikami, rampy najazdowe z bramami „zero”, umożliwiające dostęp do wnętrza magazynów, bezpyłowa posadzka o ponadstandardowej nośności: 8 T/mkw.

Oświetlenie LED. Świetliki dachowe zapewniające doświetlenie powierzchni magazynowej światłem dziennym, Instalacja tryskaczowa, Odporność ogniowa ponad 4 000 MJ/mkw. Całodobowa ochrona i monitoring nieruchomości. Obszerny parking i plac manewrowy dla samochodów ciężarowych. Możliwość wynajęcia powierzchni biurowej.

Foto: Materiały inwestora, firmy Hillwood Łazy


Dostępność – 4 kwartał 2022 / 1 kwartał 2023

POWIERZCHNIA DO WYNAJĘCIACałkowita powierzchnia parku Hillwood Łazy to 121 915 mkw. Hala A o powierzchni ponad 66 100 mkw.Hala B o powierzchni ponad 55 700 mkw.

Radni zapewne nabiorą wody w ustach, ale i tak będą musieli przegłosować lub odrzucić miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla obrębu PGR i Radiostacja Łazy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *