AktualnościKsiążka

Agnieszka Lis – Przebudzona

W dniu 29 stycznia br. swoją premierę miała najnowsza książka Agnieszki Lis pt. Przebudzona. Wydawnictwo Czwarta Strona reklamuje swoją najnowszą powieść hasłem: „Podróż pełna pożądania właśnie się rozpoczęła”. Czy będziemy mieli do czynienia z bestselerem pokroju: „Pięćdziesięciu twarzy Greya” autorstwa brytyjskiej pisarki E.L. James, a może z polskim bestselerem autorstwa Blanki Lipińskiej pt. 365 dni? Tego dowiemy się wkrótce…

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Lilianna i Honorata przekonały się o tym wielokrotnie. Tym razem jednak los wystawi je na próbę, na którą nie są gotowe.

Spokojna i poukładana Lilka nie przypuszcza, że całe jej dotychczasowe życie stanie na głowie za sprawą narzeczonego siostry. Chwila zapomnienia w ramionach przystojnego Anglika rozbudzi uśpione dotąd namiętności. Od tej pory nawet wyrzuty sumienia nie powstrzymają jej przed spełnianiem najgłębiej skrywanych fantazji.

Jak wiele jest w stanie zaryzykować Lilianna, aby poczuć smak spełnienia? Czy siostrzana miłość ma szansę przetrwać największą burzę? I jaką rolę odegra w życiu dziewczyn odnaleziony po latach ojciec?

Zachęcamy do lektury.

Wydawnictwo Czwarta Strona przekazało nam, aż dwie książki. Jedna zostanie przekazana Bibliotece Publicznej w Piasecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *